Serwis piłkarzyków

Zajmujemy się kompleksową naprawą stołów piłkarskich. Serwisujemy stoły do piłkarzyków różnych producentów. W stolikach piłkarskich naprawiamy takie części mechaniczne, jak: prowadnice, teleskopy, czy piłkarzyki oraz zużywające się części wystroju stolików do piłkarzyków, jak np. boisko.

Opis gry

Piłkarzyki, nazywane czasami trambambulą, futbolem stołowym, czy piłką stołową, to niezwykle zajmująca gra opatentowana przeszło 70 lat temu przez niejakiego Alejandro Finisterre.

Pierwszy stół do piłkarzyków wyprodukowany został przez Szwajcarską firmę „Kicker”. Piłkarzyki od samego początku cieszyły się ogromną popularnością w Szwajcarii i Niemczech – krajach, w których pojawiły się w pierwszej kolejności. Stoły do piłkarzyków zaczęły być obecne stopniowo w coraz większej ilości pubów, barów, szkół i w wielu innych miejscach.

Stół do piłkarzyków okazał się doskonałym sposobem na interesujące spędzenie czasu z przyjaciółmi. Pomimo braku praktycznie jakichkolwiek wymagań kondycyjnych wobec uczestników zabawy, zapewnia sportowe emocje na najwyższym poziomie.

Standardowe stoły do piłkarzyków przystosowane zostały do gry dla 2 – 4 osób. Jest to rozrywka zapewniająca nie tylko emocjonującą rywalizację, ale także wymagająca skoordynowanej współpracy pomiędzy zawodnikami znajdującymi się po tej samej stronie stołu.

ATIKA GROUP
Potrzebna 11
02-448 Warszawa