Serwis i naprawa stołów bilardowych

Posiadając wieloletnie doświadczenie prowadzimy usługi kompleksowej naprawy stołów bilardowych na terenie całego kraju. Wykonujemy serwis, który obejmuje wymianę zużywających się w czasie elementów:

- wymiana sukna,
- wymiana band,
- wymiana koszy,
- wymiana łuz,
- wymiana płyt kamiennych lub ich klejenie,
- naprawa elementów konstrukcyjnych.

Wymiana sukna

Sukno to bardzo ważny element stołu bilardowego. To właśnie ono zużywa się na stołach bilardowych najszybciej - dlatego wymienia się je w okresie od 6 miesięcy do 4 lat, w zależności od intensywności użytkowania stołu. Cena wymiany sukna na stole bilardowym zależy od jego wielkości, konstrukcji i rodzaju sukna. Przy okazji wymiany sukna nasz serwis stołów bilardowych wskaże, czy wymagana jest też modernizacja band lub łuz. Gwarantujemy profesjonalną realizację usługi.

Renowacja stołów bilardowych

Nasza specjalność to także renowacja stołów bilardowych współczesnych lub zabytkowych wykonywanych z drewna lub materiałów drewnopochodnych. W naszej ofercie znajduje się naprawa stołów do bilarda pod względem technicznym oraz poprawa ich wyglądu. Stoły dostają drugie życie – stają się jak nowe. Cena renowacji jest ustalana indywidualnie. Naprawiamy pęknięcia płyt bilardowych, klejąc je lub wymieniając. Podejmujemy się wykonywania nawet najtrudniejszych zleceń.

Przeprowadzki

Prowadzimy profesjonalny demontaż, przewóz i montaż - stół bilardowy w nowej lokalizacji. Transport stołów bilardowych realizujemy na terenie całego kraju. Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa przeprowadzka była wykonana rzetelnie, kompleksowo i bezpiecznie.