Serwis i naprawa stołów bilardowych

Posiadając wieloletnie doświadczenie prowadzimy usługi kompleksowej naprawy stołów bilardowych na terenie całego kraju. Wykonujemy serwis, który obejmuje wymianę zużywających się w czasie elementów:

- wymiana sukna,
- wymiana band,
- wymiana koszy,
- wymiana łuz,
- wymiana płyt kamiennych lub ich klejenie,
- naprawa elementów konstrukcyjnych.

Wymiana sukna

Sukno to bardzo ważny element stołu bilardowego. To właśnie ono zużywa się na stołach bilardowych najszybciej - dlatego wymienia się je w okresie od 6 miesięcy do 4 lat, w zależności od intensywności użytkowania stołu. Cena wymiany sukna na stole bilardowym zależy od jego wielkości, konstrukcji i rodzaju sukna. Przy okazji wymiany sukna nasz serwis stołów bilardowych wskaże, czy wymagana jest też modernizacja band lub łuz. Gwarantujemy profesjonalną realizację usługi.

Renowacja stołów bilardowych


   
Zabytkowy mini bilard z XIX wieku po wykonaniu kompleksowej renowacji.

Nasza specjalność to także renowacja stołów bilardowych współczesnych lub zabytkowych wykonywanych z drewna lub materiałów drewnopochodnych. W naszej ofercie znajduje się naprawa stołów do bilarda pod względem technicznym oraz poprawa ich wyglądu. Stoły dostają drugie życie – stają się jak nowe. Cena renowacji jest ustalana indywidualnie. Naprawiamy pęknięcia płyt bilardowych, klejąc je lub wymieniając. Podejmujemy się wykonywania nawet najtrudniejszych zleceń.

Przeprowadzki

Prowadzimy profesjonalny demontaż, przewóz i montaż - stół bilardowy w nowej lokalizacji. Transport stołów bilardowych realizujemy na terenie całego kraju. Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa przeprowadzka była wykonana rzetelnie, kompleksowo i bezpiecznie.